Projekt  Z komputerem na TY  kursy ECDL dla osób po 50 roku życia pomału dobiega końca.

26 maja 2014

Pomału kolejny Projekt realizowany przez Fundację Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu dobiega końca. Projekt był realizowany w okresie od 1 kwietnia 2013 roku do 30 czerwca 2014 r.

Pomału kolejny Projekt realizowany przez Fundację Ekspert – Kujawy

Na dzień dzisiejszy trwają jeszcze zajęcia komputerowe w miejscowości Bogatynia w powiecie zgorzeleckim. Jest to ostatni kurs komputerowy realizowany w tym Projekcie. Uczestnicy niedługo zakończą szkolenie i będą przystępować do Egzaminu z PTI.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego