Powoli żegnamy się z uczestnikami I cyklu projektu „Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach

29 kwietnia 2009

Zbliża sie do końca I cykl projektu.

W prawdzie przed uczestnikami jeszcze zajęcia z zakresu pośrednictwa pracy, niemniej już żegnamy się z poszczególnymi grupami szkoleniowymi. 17 kwietnia zakończyło się w Inowrocławiu szkolenie z zakresu Spawania w metodzie 135, 21 kwietnia w Żninie zakończylo sie szkolenie z zakresu Obsługi wózków widłowych, zaś 27 kwietnia odbyło się w Inowrocławiu ostatnie spotkanie 2 grup florystycznych. Uczestnicy złozyli na ręce Fundacji, Partnera projektu oraz wykładowców podziękowania za miłą i udaną współpracę w okresie odbywania się szkoleń.

Od 27 kwietnia do 21 maja, w  5 grupach warsztatowych, będą odbywały się wspomnianie wyżej zajęcia z zakresu pośrednictwa pracy, w trakcie których uczestnicy poznają specyfikę lokalnego rynku pracy, kreują wizję swojej kariery zawodowej, uczą się tworzyć dokumetny aplikacyjne oraz poznają tajniki autoprezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 6.1.1 „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy”, współfinansowany przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.