g

Wielki maraton charytatywny dla Asi!

18 stycznia 2017

Fundacja Ekspert-Kujawy wspiera wielki charytatywny maraton dla Asi Wróblewskiej!
Jest młodą dziewczyną, której pasją jest ZUMBA. Oprócz bycia nauczycielem języka angielskiego, jej zajęcia, które sama prowadziła, cieszyły się popularnością. Nie tylko w miejscu zamieszkania- w Kruszwicy, ale również w okolicach.
W związku z poważnym wypadkiem samochodowym 2 listopada 2015 roku, Asia z powodu obrażeń głowy i połamanych kości doszło do czterokończynowego niedowładu spastycznego. Dzięki swojej wewnętrznej sile i chęci walki Asia nie chciała zostać przykuta do łóżka. Praca włożona w ponowną naukę siedzenia, chodzenia czy poruszania się był wielkim krokiem w kierunku wyzdrowienia. Niestety rehabilitacja wiąże się z kosztami. Lekarze są pewni, że dzięki codziennej pracy Asia będzie mogła żyć normalnie, jednakże każdy dzień bez ćwiczeń, na które fundusze nie wystarczają, cofa rezultaty.
W związku z chęcią pomocy organizowany jest maraton ZUMBY połączony z aukcją, który odbędzie się
4 lutego 2017 roku o godzinie 16:00 w III LO Królowej Jadwigi w Inowrocławiu (ul. Narutowicza 53).
Na miejscu, aby pomóc Asi można będzie uczestniczyć w maratonie ZUMBY, ale również wziąć udział w licytacji oraz kupić pączki domowej roboty.
Zachęcamy do udziału w akcji i przyłączenie się do pomocy!

Zagraj z nami dla Kubusia!

24 października 2016

Historia Kubusia, 7 – letniego chłopca z Inowrocławia od samego początku nie była usłana różami. Kubuś urodził się jako wcześniak w 27 tygodniu ciąży. Urodził się jako zdrowe dziecko. W 3 miesiącu życia zachorował na ostre zapalenie płuc. Otarł się o śmierć. (więcej…)

Pamiętacie naszą Basię?

18 października 2016

Z pewnością tak. W lipcu organizowaliśmy dla niej niezwykłą akcję na Łabiszyńskiej Wyspie. (więcej…)

Rusza ChocoAKCJA!

16 października 2016

O tym chłopaku usłyszymy jeszcze nie raz. Piotr Kuszyński – inowrocławianin, podróżnik, indywidualista, potrafiący sięgać w życiu po swoje marzenia. (więcej…)

Wspomóż Basię! Potrzebuje aż 45 tys. na leczenie w Berlinie!

2 sierpnia 2016

Wprawdzie akcja charytatywna „Basiowe marzenia do spełnienia” już za nami, ale to nie koniec walki o zdrowie i życie Basi Waligóra. Dzięki akcji pozyskaliśmy ponad 7 tysięcy złotych, ale jeszcze wiele brakuje do kwoty około 45 tys. złotych, które pochłonie leczenie immunologiczne w klinice w Berlinie. (więcej…)

Akcja „Basiowe marzenia do spełnienia” już za nami!

1 sierpnia 2016

Jeszcze nie ochłonęliśmy po wczorajszej akcji charytatywnej „Basiowe marzenia do spełnienia”! Sami nie wiemy od czego zacząć, aby opisać wszystko, co działo się w niedzielne popołudnie i wieczór na Łabiszyńskiej Wyspie. (więcej…)

To niesamowite ilu istnieje ludzi o dobrych sercach!

20 lipca 2016

To właśnie od nich zaczynają napływać nagrody do naszej loterii fantowej! Są to nie tylko nagrody rzeczowe (kubki, koszulki, torby, magnesy, fartuszki kuchenne etc.), ale również kupony do wykorzystania w trakcje imprezy (będzie można wygrać m.in. porcje lodów, zapiekanki, waty cukrowe, itp.). (więcej…)

Już za dwa tygodnie zatańczymy i zagramy dla Basi!

19 lipca 2016

Moi drodzy, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Gminy Łabiszyn, Centrum Kultury w Łabiszynie oraz Łabiszyńskiej Aktywnej Młodzieży, nasza akcja nabiera rumieńców! (więcej…)

Czy ktoś jeszcze nie zna Basi? Pora to zmienić!

18 lipca 2016

Ba – pora zaangażować się w walkę o jej zdrowie!

Potrzebujemy ludzi o dobrych sercach, którzy nie tylko przyjdą w niedzielę 31 lipca, by wrzucić kilka złotych do puszki, ale także przekażą przedmioty na loterię fantową, dochód z której zostanie przekazany na leczenie Basi! (więcej…)

Akcja „Basiowe marzenia do spełnienia” nabiera tempa!

8 lipca 2016

Właśnie dotarły do nas jeszcze cieplutkie ulotki na temat naszej akcji!!! Dziękujemy Cosinus Inowrocław za okazane serducho <3 (więcej…)