Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o projekcie

Celem projektu jest zwiększenie aktywności i konkurencyjności na rynku pracy 60 osób młodych do 29 roku życia, wyłącznie biernych zawodowo o niskich kwalifikacjach, zamieszkujacych powiat mogileński i radziejowski województwa kujawsko-pomorskiego.

Aktualności

Uczestnicy projektu dali sobie szansę i skorzystali z płatnych staży zawodowych…

20 kwietnia 2018

Nasi uczestnicy odbywają właśnie staże w ramach projektu „Czas na aktywność!”. Udział w projekcie daje możliwość odbycia płatnego stażu zawodowego, który zwiększa szanse na podjęcie zatrudnienia. Ponadto każdy z uczestników został objęty indywidualnym systemem wsparcia przez doradcę zawodowego oraz pośrednika pracy. Aktualnie nasi stażyści zdobywają doświadczenie m.in. w takich zawodach jak pomoc kuchenna czy fryzjer […]

Zdobyta wiedza i umiejętności – zakończenie kolejnych staży

18 kwietnia 2018

Zakończenie staży wiąże się ze zdobytą wiedzą oraz nowymi umiejętnościami. Właśnie takie zdobyli uczestnicy, który brali udział w płatnych stażach na stanowiskach pracownika biurowego oraz operatora koparko-ładowarki. Uczestnicy w tym tygodniu zakończyli staże. Gratulujemy i życzymy powodzenia na rynku pracy! 

Trwają płatne staże zawodowe!

6 kwietnia 2018

Trwają płatne staże zawodowe dla osób będących uczestnikami projektu „Czas na aktywność!”. Życzymy wszystkich samych sukcesów na nowej drodze zawodowej!

Zakończony staż

4 kwietnia 2018

W tym tygodniu zakończyły się staże dla 4 osób, które odbywały staż na następujących stanowiskach: operator koparki, fryzjer damski, pracownik biurowy. Mamy nadzieje że zdobyte doświadczenie pomoże w  znalezieniu pracy! Życzymy samych sukcesów na nowej drodze zawodowej.

Kończymy szkolenie zawodowe

27 marca 2018

W dniu dzisiejszym nasi uczestnicy szkolenia „Pozostały pracownik biurowy” kończą szkolenie. Życzymy powodzenia na egzaminie!

Trwają płatne staże zawodowe

21 marca 2018

Przypominamy, że cały czas trwają płatne staże zawodowe w naszym projekcie „Czas na aktywność!”. Stażyści odbywają staż m.in. w takich zawodach jak: Pomoc kuchenna Spawacz Pracownik biurowy Manikiurzystka

Koniec stażu…

14 marca 2018

Dzisiaj następny nasz uczestnik kończy staż zawodowy. Z dniem jutrzejszym zaczyna pracę na podstawie umowy o pracę. Gratulujemy!

Zakończenie stażu…

12 marca 2018

Dzisiaj jeden uczestnik naszego projektu zakończył staż zawodowy i z dniem jutrzejszym rozpoczyna pracę na podstawie umowy o pracę. Gratulujemy i życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym!

Nowe szkolenie…

12 marca 2018

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy następne szkolenie zawodowe – robotnik gospodarczy. Życzymy powodzenia w szkoleniu uczestniczce naszego projektu!

Koniec stażu zawodowego…

10 marca 2018

Dzisiaj następny uczestnik naszego projektu kończy staż zawodowy. Od poniedziałku (12.03) zaczyna pracę na podstawie umowy o pracę. Gratulujemy i życzymy powodzenia!