f
g

Krótko o projekcie

Celem projektu jest zwiększenie aktywności i konkurencyjności na rynku pracy 60 osób młodych do 29 roku życia, wyłącznie biernych zawodowo o niskich kwalifikacjach, zamieszkujacych powiat mogileński i radziejowski województwa kujawsko-pomorskiego.

Aktualności

Zakończenie udziału w projekcie…

7 lutego 2018

Dzisiejszego dnia uczestnik naszego projektu kończy staż zawodowy i z dniem jutrzejszym zaczyna pracę na pełen etat. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej pracy!

Nowe miejsca stażowe…

2 lutego 2018

W tym tygodniu rozpoczęliśmy staże dla 5 naszych uczestników projektu. Życzymy powodzenia!

Rekrutujemy osoby niepełnosprawne!

26 stycznia 2018

Jesteś osobą niepełnosprawną? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zapraszamy do bezpłatnego udziału w szkoleniach i stażach zawodowych!!! CO ZYSKASZ? ⇒ nowe kwalifikacje zawodowe ⇒ praktykę w wyuczonym zawodzie – staż zawodowy ⇒ wsparcie doradcy zawodowego i pośrednika pracy w zakresie poszukiwania zatrudnienia Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń zawodowych, które pozwolą Ci na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych. Zgłoś […]

Egzamin po szkoleniu zawodowym

22 stycznia 2018

Dzisiaj odbywa się egzamin po szkoleniu zawodowym dla naszej uczestniczki. Życzymy „połamania” długopisu! 🙂

Nowi stażyści!

18 stycznia 2018

Wczoraj i dzisiaj rozpoczęliśmy następne staże zawodowe dla 3 naszych uczestników projektu. Pracownicy biurowi rozpoczynają przygodę ze stażem. Powodzenia!

Staż – operator koparki

16 stycznia 2018

Dzisiaj rozpoczyna się następny staż. Operator koparki rozpoczyna staż zawodowy po ukończonym szkoleniu zawodowym w ramach naszego projektu „Czas na aktywność!”. Życzymy powodzenia!

Zakończenie stażu

15 stycznia 2018

Dzisiaj kończy się staż naszego uczestnika. Szybko minęły 3 miesiące stażu. Życzymy powodzenia w dalszej pracy!

Zakończenie szkolenia pozostałego pracownika biurowego

11 stycznia 2018

Dzisiejszego dnia zakończyło się szkolenie „Pozostałego pracownika biurowego” w Radziejowie. Życzymy powodzenia na egzaminie!

Nowe miejsca stażowe!

9 stycznia 2018

Następni uczestnicy naszego projektu rozpoczynają staż zawodowy. Tym razem jest to pracownik biurowy i operator koparki. Życzymy powodzenia!

Praca dla naszej stażystki!

6 stycznia 2018

W dniu wczorajszym następna uczestniczka projektu „Czas na aktywność!” zakończyła staż zawodowy w naszym projekcie. Oczywiście nie kończy swojej przygody jako pracownik biurowy. Następna stażystka dostała umowę o pracę w tym samym miejscu gdzie odbywała staż. Gratulujemy i życzymy powodzenia w pracy!