I FORUM STOWARZYSZEŃ ZIEMI MOGILEŃSKIEJ

5 października 2011

Już pod koniec miesiąca, tj. 27 października 2011 r  w Mogilnie odbędzie się  I Forum Stowarzyszeń Ziemi Mogileńskiej. W wydarzeniu tym udział będzie brała również Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu.

Punktem naszego wystąpienia na I Forum Stowarzyszeń Ziemi Mogileńskiej będzie przede wszystkim przedstawienie projektu „Kujawsko – Pałucki Inkubator Organizacji Pozarządowych”, który skierowany jest do organizacji pozarządowych działających na terenie 6 powiatów województwa kujawsko – pomorskiego, w tym również m.in. na terenie powiatu mogileńskiego. Zaprezentujemy również niektóre z inicjatyw naszej Fundacji. W czasie Forum Panie Księgowe Fundacji Ekspert – Kujawy poprowadzą szkolenie z zakresu podstaw prowadzenia księgowości w organizacjach pozarządowych, w którym udział będą brali zaproszeni goście.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
Poddziałanie 5.4.2 „ Rozwój Dialogu Obywatelskiego”.