Trwają zajęcia Operator maszyn do robót drogowych w grupie VIII w Inowrocławiu/ Wocławku

21 listopada 2011

W ramach projektu „Klub Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy”, Poddziałanie 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, trwają zajęcia „Operator maszyn do robót drogowych” w grupie VIII w Inowrocławiu/ Włocławku.

Uczestnicy projektu podczas szkolenia zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności w zakresie obsługi jednej z dwóch maszyn do robót drogowych: walca lub równiarki. Zajęcia obejmują m.in. elementy elektrotechniki, wiedzę o silnikach, budowę maszyn, elementy hydrauliki, zasady BHP, technologię robót drogowych, użytkowanie danej maszyny, praktyczną naukę pracy maszynami do robót drogowych, ich codzienna obsługa i konserwacja. Czas szkoleń umila naszym uczestnikom słodki poczęstunek oraz zimne i ciepłe napoje.
Wszystkim uczestnikom życzymy owocnej nauki!!!
Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Poddziałanie 7.2.1 „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”