Zakończyło się szkolenie Fryzjer-stylista – cykl VIII

12 grudnia 2011

Dnia 8 grudnia 2011 roku, w ramach projektu „ Klub Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy”, Poddziałanie 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, zakończyło się szkolenie „Fryzjer-stylista”.

W szkoleniu wzięło udział 8 kobiet. Uczestniczki projektu podczas szkolenia poza wiedzą teoretyczną zdobyły praktyczne umiejętności w zakresie obcinania i stylizacji włosów.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Poddziałanie 7.2.1 „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”