Poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie

23 sierpnia 2019

Projekt pn. Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego” realizujemy do 31.12.2019 r. aby wziąć udział należy spełniać następujące kryteria:

– zamieszkiwać na terenie powiatu inowrocławskiego

-mieć ukończone 18 lat

– być osobą bierną zawodowo, w tym posiadać orzeczenie o niepełnosprawności i/lub korzystać z Ośrodka Pomocy Społecznej

Szkolenia są „szyte na miarę” oznacza to, że dopiero spotkania z doradcą zawodowym pozwolą dostosować odpowiednie szkolenie pod daną osobę. Oprócz tego, organizować będziemy wyjście integracyjne, uczestnicy również skorzystają z poradnictwa prawnego oraz grup wsparcia. Jednak to nie wszystko co mamy przewidziane w projekcie. Realizujemy równie grupowe doradztwo, warsztaty przygotowujące do wejścia na rynek pracy oraz nagrywać będziemy video cv. Po szkoleniach jest możliwość odbycia stażu zawodowego. Warto wspomnieć, że zarówno za szkolenie jak i staż uczestnicy mają płacone stypendium.

Zapraszamy do Fundacji Ekspert-Kujawy, ul. Dworcowa 65, 88-100 Inowrocław tel. 52 357-62-15.